Տվյալների փոխանցման մեթոդների ստեղծում եւ համակարգային ինտեգրում
Այսօր տվյալների փոխանակումը որոշիչ դեր կարող է խաղալ ընկերության աշխատակիցների, գործընկերների, հաճախորդների և այլ անձանց համագործակցության ապահովման համար: Իհարկե, որոշ դեպքերում, տվյալների փոխանցման համար կարելի է օգտագործել սովորական ինտերնետ կապը: Բայց եթե խոսքը գնում է կոնֆիդենցիալ տվյալների փոխանցման մասին, ապա պետք է անհանգստանալ ձեր տվյալների փոխանցման ցանցի պաշտպանության համար: «FIXIT IT COMPANY» ընկերությունը իրականացնում է ցանկացած տիպի և բարդության տվյալների փոխանցման ցանցի նախագծում` հաշվի առնելով պատվիրատուի գործունեության և պահանջների առանձնահատկությունները, ապահովում է հուսալի կապի միջոցներ տվյալների փոխանցման համար: «FIXIT IT COMPANY» առաջարկում է իր ծառայությունները ցանկացած ոլորտի ընկերություններին:
«FIXIT IT COMPANY» ընկերությունում տվյալների ցանցի նախագծման առանձնահատկությունները
Կախված մեր պատվիրատուների կարիքներից` «FIXIT IT COMPANY» կարող է զարգացնել ցանկացած տիպի, ցանկացած բարդության և անվտանգության մակարդակի տվյալների փոխանցման ցանց: «FIXIT IT COMPANY» ընկերության մասնագետների կողմից որոշվում է ձեզ անհրաժեշտ տվյալների փոխանցման ցանցի օպտիմալ տեսակը, դրանց կառուցման առավել արդյունավետ սխեման ամենաբարձր արդյունավետության և հուսալիության հասնելու համար: «FIXIT IT COMPANY» ընկերության կողմից նախագծված տվյալների փոխանցման ցանցերի տվյալների անվտանգությունը ապահովվում են ինչպես ծրագրային, այնպես էլ սարքավորումներով:
Սիստեմային ինտեգրացիա
«FIXIT IT COMPANY» ընկերությունը հաշվի է առնում պատվիրատուների բոլոր պահանջները բիզնես ծրագրերի իրականացման համար նախագծերի պատրաստման ժամանակ` զարգացնելով ծառայությունների ինտեգրացիոն ինդիվիդուալ ծրագրեր խնդիրների լուծման համար: «FIXIT IT COMPANY» ընկերությունը առաջարկում է ձեր պահանջները բավարարող ինտեգրացիոն լուծումներ: Սիստեմային ինտեգրացիայի երկար տարիների փորձը թույլ է տալիս զարգացնել տարբեր չափերի ձեռնարկություններում միասնական տեղեկատվական տարածքի կազմակերպման առավել արդյունավետ մեթոդներ:
Ինտեգրացիայի միջոցների հիմանական նպատակն է շահագործվող ծրագրերը միավորել նոր լուծումների հետ առանց գործող ՏՏ ենթակառուցվածքի գործունակության դադարի կամ խախտման:
Ինտեգրացիայի հիմնական տեսակները,
Պլատֆորմ ինտեգրացիա
Պլատֆորմ ինտեգրացիան վերաբերվում է այն գործընթացներին և գործիքներին, որոնց միջոցով իրականացվում է տվյալների անվտանգ և օպտիմալ փոխանակումը տարբեր ծրագրերով:
Տվյալների ինտեգրացիա
Այն իր մեջ ներառում է իդենտիֆիկացիա (գտնվելու վայրի որոշումը), տվյալների գրացուցակավորում, տվյալների մոդելի կառուցում: Այս քայլերի ավարտից հետո տվյալները կարող են համատեղ օգտագործվել/ տարածվել տվյալների բազայի համակարգերում:
Ծրագրի ինտեգրացիա
Մի ծրագրի գործողությունների կամ տվյալների միավորումը մյուսի հետ, որի շնորհիվ ապահովվում է իրական ժամանակին մոտ ինտեգրացիա: Արդյունքում տարբեր ծրագրեր ներկայանում են որպես միասնական տեղեկատվական համակարգ:
Բիզնես ծրագրերի ինտեգրացիայի մեթոդների կիրառումը հեշտացնում է աշխատանքը ձեռնարկության կառավարման ժամանակակից էլեկտրոնային համակարգերի հետ, քանի որ

Разработка методов передачи данных и системная интеграция
Обмен данными сегодня может играть решающую роль в обеспечении взаимодействия сотрудников компании, партнеров, клиентов и т.д..  Конечно, в ряде случаев для организации передачи данных можно использовать обычное подключение к сети Интернет, но если речь идет о возможности передачи конфиденциальной информации, необходимо побеспокоиться о том, чтобы ваша сеть передачи данных была защищена. Компания «FIXIT IT COMPANY» выполняет проектирование сетей передачи данных любого типа и любой сложности с учетом особенностей вашей деятельности и ваших потребностей в обеспечении надежных каналов связи для передачи информации. Мы предлагаем наши услуги для компаний, фирм и организаций любого уровня.
Особенности проектирования сетей передачи данных в нашей компании.
В зависимости от нужд наших заказчиков мы можем разработать сети передачи данных любого типа, любой сложности и уровня защищенности. Специалистами компании «FIXIT IT COMPANY» определяется оптимальный тип необходимых вам сети  передачи  данных, наиболее эффективная схема их построения для достижения наивысшей их эффективности и надежности. Безопасность информации в сетях передачи данных, спроектированных нашей компанией, обеспечивается как программными, так и аппаратными средствами.
Системная интеграция
Компания «FIXIT IT COMPANY» всегда стремиться учесть все потребности заказчиков при подготовке проектов по внедрению бизнес-приложений, разрабатывая индивидуальные программы по интеграции услуг, необходимых для решения конкретных задач. Компания «FIXIT IT COMPANY» предлагает интеграционные решения, удовлетворяющие вашим потребностям. Многолетний опыт системной интеграции позволяет разрабатывать максимально эффективные методики организации единого информационного пространства на предприятиях различных масштабов.
Основное назначение средств интеграции – объединение эксплуатируемых приложений с новыми решениями без остановки и нарушения работоспособности действующей IT-инфраструктуры.
Основные виды интеграции:
Интеграция платформ
Интеграция платформ касается процессов и инструментов, с помощью которых системы могут осуществлять безопасный и оптимальный обмен информацией для беспрепятственной передачи данных по различным приложениям.
Интеграция данных
Включает в себя идентификацию (определение местонахождения), каталогизацию данных, построение модели данных. По завершении этих шагов данные можно совместно использовать/распространять в системах баз данных.
Интеграция приложений
Объединение данных или функции одного приложения с другим, благодаря чему обеспечивается интеграция, близкая к реальному времени. В итоге различные приложения выступают как единая информационная система.
Применение методов интеграции бизнес-приложений значительно упрощает работу с современными электронными системами управления предприятием, т.к.